Silver partner
10
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
22213
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Park Lane
    250 000 $
    1 923 $/м²

    Валерія Лобановського просп., 144

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Деміївська ЖК Bristol Comfort House
    приміщення вільного призначення
    130 м²
    2019 рік побудови
    сьогодні
    Деміївка, Нежитлове приміщення, 6 кімн., 2-й поверх, площа: 130,0 кв.м Продаж нежитлового приміщення з якісним ремонтом. Зручне планування, два входи, простора вхідна група з ресепшн, п'ять кабінетів, роздягальна, с\в, кухня. Багато вікон. Автономне опалення, стабілізатори на світло, інвертор. Охоронна сигналізація, камери відео спотереження наружні та внутрішні. стМ Деміївська
    Рієлтор
  • Park Lane
    170 000 $
    2 099 $/м²

    Валерія Лобановського просп., 144

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Деміївська
    приміщення вільного призначення
    81 м²
    сьогодні
    Продаж комерційного приміщення, фасад, ЖК "Bristol Comfort House", вул. Лобановського, 144. 1-й поверх, площа: 80,9 кв.м, виконан ремонт "Loft", висока стеля, сучасне планування, вікна в підлогу, просторий зал, с\в, технічне приміщення. Гостьовий та підземний паркінг. стМ Деміївська
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: